PAMCIA

  1. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty asortyment kosmetyków hurtowych, w tym produkty do pielęgnacji skóry, makijażu i paznokci, które spełniają najwyższe standardy jakości i pochodzą od renomowanych marek, zapewniając doskonałe rezultaty dla Twojego biznesu.

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak szybko dostanę zamówienie?

Wszystkie zamówienia opłacone do godziny 14:00 wyślemy jeszcze tego samego dnia. 98% paczek trafia do Klientów następnego dnia roboczego po wysyłce.

Jak skontaktować się z firmą?

Najlepszym kontaktem jest wiadomość e-mail pod adresem kontakt@pamcia.pl. Skontaktować się z nami można również telefonicznie pod numerem 795 092 360 lub formularz kontaktowy.

Jak mogę zwrócić towar?

Będąc Konsumentem masz prawo odstąpić od umowy w Sklepie internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym objąłeś towar w posiadanie lub w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia inna niż przewoźnik weszła w posiadanie towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o  odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia, na przykład przez pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną. Oświadczenie możesz przesłać na przykład za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@pamcia.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną,


na adres:
LukBer24 Łukasz Bereś
ul. Podgórna 7B
67-106 Niedoradz

Czy można zamówić produkt, który nie jest na stanie?

NIestety nie ma takiej możliwości. Jeżeli stan magazynowy danego produkty jest zerowy, nie można go zakupić

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami